W dniach 5, 7, 11 i 13 czerwca br. odbędą się warsztaty stacjonarne organizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych, dotyczące tworzenia lekcji z wykorzystaniem aplikacji wspierających planowanie rozwoju edukacyjnego i zawodowego.

Do udziału w warsztatach zachęcamy doradców i nauczycieli realizujących zadania doradcy zawodowego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Celem warsztatów będzie opracowanie ćwiczeń i zadań wykorzystujących aplikacje, które powstały z myślą o uczniach i nauczycielach. Warsztaty odbędą się w Warszawie. Obowiązuje rejestracja.

Warsztaty są współfinansowane ze środków UE w ramach projektu „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)” realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.

Więcej o warsztatach i rejestracja.